Zarejestruj się
Moje konto logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane
Polski English 
 
Teczki
 
 
Rzepy
 

ZASADY REALIZACJI
ZAMÓWIEŃ  

DZIAŁ INFORMACJI
Jeśli masz pytania prosimy o 
kontakt z Biurem Obsługi Klienta
w godzinach 8.00 - 16.00

tel. fax: +48 75 767-42-71

Tematyczna Tablica Ogłoszeń 

główny kanał informacyjny  
 

***
Zapisz się na newsletter
[ Dodaj ] [ Usuń ]
   
O firmie 
   
 

Rozwój firmy rodzi sytuacje w których trzeba wybierać między "dobrze" a "szybko". Nasi klienci mogą być pewni że zawsze wybierzemy "dobrze". Za sytuacje gdy "czasami" nie jest "szybko" przepraszamy.
Zbigniew i Halina Gwardeccy

W trosce o komunikatywność, mając na uwadze fakt że jedno zdjęcie to tysiąc słów na dzień dzisiejszy w sklepie znajduje się ponad 2100 zdjęć.


O firmie

Firma Halzbi powstała w 1993 roku wychodząc na przeciw potrzebom osób ze środowiska naszych przyjaciół Ś.J. Widząc te potrzeby i mając wolę ich zaspokojenia podjeliśmy się tego trudnego i delikatnego wyzwania ku zadowoleniu braci. Z oczywistych powodów od samego początku istnienia firmy dbaliśmy o jakość produktu. Stopniowo nasza praca została zauważona i doceniona przez powiększające się grono klientów którzy polecali innym osobom naszą firmę i asortyment. W ten sposób po latach ciężkiej pracy wyroby Halzbi stały się znane i poszukiwane w kraju oraz poza jego granicami. Coraz większe grono zadowolonych klientów wystawia naszym produktom pozytywną opinię za co im bardzo dziękujemy. W dniu dzisiejszym firma Halzbi jest wielowątkowa np jest znanym producentem takich artykułów jak pokrowce z zamkiem na Biblię itp. Nowoczesna technologia informatyczna dostarczyła odpowiednich inteligentnych narzędzi które okazały się pomocne nie tylko nam ale i klientowi. Cieszy nas fakt że zdaniem klientów zastosowany program sklepu, ułatwił konfigurację zamawianych wyrobów oraz dostarczył skutecznych narzędzi medialnych. Prosimy z nich korzystać polecając zarówno sklep jak i wyroby. To dobra metoda aby inni dowiedzieli się o naszym istnieniu. Możliwości sklepu usprawniły relacje z klientem typu B2C i B2B. Inaczej mówiąc usprawniły zakupy metodą wysyłkową która jest zdaniem wielu, również i naszym, najlepszą i najwłaściwszą formą dystrybucji tego typu wyrobów. Jeśli myślisz podobnie i masz takie potrzeby lub znasz osoby mające zapotrzebowanie na tego typu asortyment, to zachęcamy ciebie do popierania tej metody i formy. Prosimy powiedzieć o nas znajomym w tym celu przygotowaliśmy odpowiednie narzędzie http://www.halzbi.com/plugins/_recommend_shop/ . Dziękujemy
Zbigniew i Halina Gwardeccy


Właścicielem Sklepu Internetowego halzbi.com jest

Zakład Kaletniczy Halzbi Zbigniew Gwardecki
ul. Słowackiego 3/2
58-580 Szklarska Poręba
POLSKA
NIP: 584-188-10-13
REGON: 190204910
Wpis do Ewidencji Działaności Gospodarczej Burmistrz Szklarskiej Poreby - numer 2464/2003

Numer Rachunku Bankowego,
BRE Bank S.A. - mBank
94 1140 2004 0000 3302 3534 5356

        Ponieważ preferujemy wysyłkę za pomocą paczki pobraniowej, wszelkie ewentualne wpłaty prosimy dokonywać wyłacznie po uzgodnieniu. W tytule prosimy podać swoje imię nazwisko oraz numer zamówienia. Pamiętaj o kliknięciu na linkę w liście z zamówieniem w celu jego potwierdzenia lub o jego potwierdzenie telefoniczne 075 7674271. Informację co zrobić w sytuacji gdy nie otrzymasz od nas listu z potwierdzeniem znajdziesz tutaj .

 
  

 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  Bestseller  |  O firmie  |  Regulamin  |   |  Drukarnia  | 
Oprogramowanie sklepu internetowego - Firma Sote
Pomysł, wzornictwo, projekt, grafika, logistyka, konfiguracja i wykonanie - Firma Halzbi. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe