Zarejestruj się
Moje konto logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane
Polski English 
 
Teczki
 
 
Rzepy
 

ZASADY REALIZACJI
ZAMÓWIEŃ  

DZIAŁ INFORMACJI
Jeśli masz pytania prosimy o 
kontakt z Biurem Obsługi Klienta
w godzinach 8.00 - 16.00

tel. fax: +48 75 767-42-71

Tematyczna Tablica Ogłoszeń 

główny kanał informacyjny  
 

***
Zapisz się na newsletter
[ Dodaj ] [ Usuń ]
   
Dostawa towaru 
   
 

 

6. Sposób dostawy towaru do Klienta i koszty dostawy w obrocie krajowym

a. Dostawa na terytorium Polski odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej

Jest to przesyłka kurierska pobraniowa o nazwie Pocztex Kurier 48 .

Koszt pakowania i dostawy paczki o wadze do 30 kg wynosi 14 PLN

Czas dostarczenia przesyłki wynosi średnio 48 godzin - ( od chwili nadania do dostarczenia przesyłki. )

Przesyłkę można monitorować na stronie http://emonitoring.poczta-polska.pl/

b. www.halzbi.com nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenia przesyłek przez pocztę oraz inne firmy kurierskie. W sytuacjach wymagajacych interwencji Halzbi zrobi co tylko będzie możliwe aby pomóc Klientowi odszukać przesyłkę.

7. Termin realizacji

a. Produkty oferowane przez Sklep halzbi.com są zazwyczaj dostępne z jego magazynu ale nie jest to regułą dlatego prawie każdemu produktowi nadano status ("Dostępny z magazynu"). Udostępnienie tak szerokiej oferty kolorystycznej stwarza sytuacje ( Ograniczenia ) w których występuje fizyczny brak w magazynie danego wyrobu w wybranym kolorze. W takich sytuacjach rezerwujemy sobie prawo do wydłużenia terminu wysyłki . Dotyczy to również dużych ilości zamówień. Standardowy termin wysyłki od 7 do 30 dni przy czym należy rozumieć że 30 dni nie jest wiążące i Halzbi rezerwuje sobie prawo do wydłużenia tego terminu w razie takiej konieczności .

b. Produkty określane jako „Na zamówienie” dostarczane są w terminach oddzielnie ustalonych i zaakceptowanych przez obie strony. Termin takiej dostawy zależny jest od stanów magazynowych produktów oferowanych przez Sklep.

c. Termin realizacji zamówienia ( patrz pkt. 7a ) rozumiany jest jako czas upływający od otrzymania przez Sklep potwierdzenia zamówienia przez Kupującego ( przy paczce pobraniowej ) lub wpływu pieniędzy na konto ( przy uzgodnionej przedpłacie ) do chwili wysłania przesyłki. Jako bazę przyjmuje się dni robocze.

d. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to wysyłka następuje po skompletowaniu całości. Termin realizacji liczy się do najdłuższego terminu realizacji każde j z jego części. Jeżeli Kupujący postanowi inaczej oznacza to że zgadza się ponieść koszty poszczególnych wysyłek.

e. O przewidywanym terminie realizacji takiego zamówienia Kupujący będzie informowany indywidualnie, w formie elektronicznej (e-mailem), w momencie potwierdzenia przyjęcia zamówienia, lub telefonicznie. Informacje o stanie zamówienia są umieszczane również w panelu po zalogowaniu. Wszelkie zapytania prosimy kierować wyłącznie drogą telefoniczną. Nie odpowiadamy na e-maile.

 
  

 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  Bestseller  |  O firmie  |  Regulamin  |   |  Drukarnia  | 
Oprogramowanie sklepu internetowego - Firma Sote
Pomysł, wzornictwo, projekt, grafika, logistyka, konfiguracja i wykonanie - Firma Halzbi. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe