Zarejestruj się
Moje konto logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane
Polski English 
 
Teczki
 
 
Rzepy
 

ZASADY REALIZACJI
ZAMÓWIEŃ  

DZIAŁ INFORMACJI
Jeśli masz pytania prosimy o 
kontakt z Biurem Obsługi Klienta
w godzinach 8.00 - 16.00

tel. fax: +48 75 767-42-71

Tematyczna Tablica Ogłoszeń 

główny kanał informacyjny  
 

***
Zapisz się na newsletter
[ Dodaj ] [ Usuń ]
   
Zasady Realizacji Zamowien 
   
 

Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane w miesiącu luty 2019.       

 

Złożenie zamówienia jest akceptacją tego terminu.

Zasady realizacji wszystkich zamówień 

     Złożenie zamówienia jest rozumiane  jako świadome i dobrowolne zaakceptowanie przez klienta zasad realizacji zamówienia. Dlatego prosimy przeczytać uważnie regulamin, stronę pomoc/ o sklepie oraz poniższy tekst który jest uzupełnieniem zasad realizacji zamówień na ten czas. 

W celu usprawnienia wysyłki oraz skrócenia terminu realizacji, wszystkie osoby które noszą się z zamiarem złożenia zamówienia, PROSIMY O WSPÓŁPRACĘ W PODANYCH PONIŻEJ TEMATACH:

     - Oczywiście każde zamówienie jest mile widziane jednak chcąc przyśpieszyć możliwość realizacji zamówienia podpowiadamy że zamówienia grupowe sprawniej ogarną temat niż zamówienia indywidualne.

      ( Jeśli uważasz że jest to stosowne prosimy zapytać w swoim otoczeniu kto jeszcze potrzebuje teczki lub okładki na nowe książki, traktaty, śpiewniki, Biblię, itp artykuły. Ograniczy to ilość paczek w to samo miejsce, przyśpieszając termin wysyłki.)

                         

        ( Jako formę zapłaty prosimy wybrać za pobraniem płatne przy odbiorze. ) Prosimy nie wysyłać pieniędzy jako przedpłata  - . Ewentualne przedpłaty powinny być z nami uzgodnione ponieważ termin realizacji, nastąpi w/g kolejności napływania zamówień a nie formy i daty zapłaty. 

       Termin realizacjii 3 - 14 dni - sporadycznie może zostać wydłużony z różnych przyczyn ( np. brak artykułu w danym kolorze itp. ). Dlatego prosimy o wyrozumiałość i o cierpliwość ( produkcja ma swój niezmienny rytm ). Każde zamówienie zostanie zrealizowane.            

      Zapytania o stan zamówień prosimy kierować tylko drogą telefoniczną 75 7674271. Nie odpowiadamy na e-maile. O sprawach pilnych prosimy pisać w polu Uwagi podczas składania zamówienia lub po fakcie informowac drogą telefoniczną, podając numer zamówienia. O wysyłce powiadamiamy sms-em, dlatego podczas składania zamówienia warto jest podać swój numer telefonu komórkowego.

       Do cen stosuje się rabaty w/g ich hierarchii oraz zasad opisanych na stronie pomoc/o sklepie w punkcie 4 i 5 http://www.halzbi.com/f/pl/about_shop.html   Rabaty stosuje się tylko i wyłacznie do zamówień złożonych w sklepie internetowym przez zarejestrowanego i zalogowanego użytkownika. Rabaty nie obejmują zamówień telefonicznych itp oraz domówień do zamówienia internetowego inną drogą niż sklep.

Pozostałe kwestie zostały opisane na stronie regulaminu oraz pomoc/o sklepie.

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji tylko drogą telefoniczną 75 7674271 lub 505067075. Prosimy nie wysyłać zapytań drogą elektroniczną - nie odpowiadamy na e-malie. 

       Warto wydrukować powyższe zasady przed złożeniem zamówienia w tym celu kliknij na ikonę drukarki. W przypadku zamówień zbiorowych prosimy na etapie zbierania zamówienia o zaznajomienie z zasadami pozostałe osoby. Powyższe zasady stosujemy również do zamówień złożonych drogą telefoniczną oraz do zamówień złożonych przez osoby które z różnych powodów nie zapoznały się z nimi.

Rozwój firmy rodzi sytuacje w których trzeba wybierać między "dobrze" a "szybko". Nasi klienci mogą być pewni że zawsze wybierzemy "dobrze". Za sytuacje gdy czasami nie jest "szybko" przepraszamy. Dziękujemy za zrozumienie i za cierpliwość.
Zbigniew i Halina Gwardeccy

Dziękujemy za współpracę pozdrawiamy

Biuro Obsługi Klienta - HALZBI

Zbigniew i Halina Gwardeccy    

 
  

 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  Bestseller  |  O firmie  |  Regulamin  |   |  Drukarnia  | 
Oprogramowanie sklepu internetowego - Firma Sote
Pomysł, wzornictwo, projekt, grafika, logistyka, konfiguracja i wykonanie - Firma Halzbi. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe